Pieczątka – godna zainwestowania

W obecnym świecie coraz więcej osób decyduje się na otwieranie własnych przedsiębiorstw czy firm. Każdy przedsiębiorca jednak na początku swojej działalności gospodarczej poza wypełnienie niemałej ilości formalności, powinien wyrobić sobie pieczątkę.  Pieczęć uwiarygadnia faktury oraz inne dokumenty, a również ogranicza konieczność ręcznego wpisywania potrzebnych danych. Może także pełnić funkcję reklamową. W związku z tym warto w nią zainwestować, ponieważ ułatwia prowadzenie firmy, a sama cena pieczątki nie jest wysoka.

Cena pieczątki

Na rynku istnieje obecnie wiele firm zajmujących się sprzedażą pieczątek oraz stempli, a nawet sklepy stacjonarne zakładają swoje oddziały internetowe. Wszystko po, aby zminimalizować cenę, która ma być wyjątkowo atrakcyjna dla klienta. Cena wyrobienia pieczątki jest oczywiście zależna od wielkości pieczątki oraz wymiarów stempla, którego oczekuje klient. W związku z tym ceny wahają się od około kilkunastu złotych (a nawet kliku w przypadku 1-3 wersów tekstu) do około 30-40 złotych, za większą ilość wersów- nawet dziesięciu. Firmy w swoich ofertach posiadają pieczątki nie tylko z podstawowymi informacjami na temat firmy, ale także z dodatkowymi elementami, takimi jak na przykład logo przedsiębiorstwa. Oferty takich pieczątek są droższe, jednak o kilkanaście złotych jedynie, bowiem cena zależy przede wszystkim od ilości wierszy w pieczątce, czy właśnie od powierzchni polimeru- gumki, liczonej w centymetrach kwadratowych.

Cena w sklepie online

Przy zakupie pieczątki w sklepie internetowym warto zwrócić uwagę także na koszt przesyłki, który będzie musiał ponieść przedsiębiorca, ponieważ może się okazać, że znacznie taniej uzyska daną pieczątkę w sklepie stacjonarnym. Czasem jednak firmy, produkujące stemple mają promocje i same opłacają koszty transportu danego towaru, zwłaszcza przy zakupie większej ilości produktów.