Wizytówka multiloft – kiedy jest dobrym rozwiązaniem

Usługi drukarni online pozwalają na przygotowanie nowoczesnych akcesoriów w postaci ulotek, banerów, katalogów, wizytówek, broszur informacyjnych, plakatów oraz innych materiałów reklamowych, które pozwolą wyróżnić się spośród tłumu. Nowoczesne rozwiązania, takie jak popularne w ostatnim czasie wizytówki multiloft, umożliwiają pozyskanie nowych klientów, odznaczając się estetycznym i modnym designem. 

 

Wizytówka multiloft – co to takiego? 

 

Praktyczna i poręczna wizytówka, wykonana w technologii multiloft to gadżet odznaczający się dużym stopniem trwałości oraz odporności na zaginanie się papieru, mogącego sprawiać nieestetyczne wrażenie. Dzięki specjalnej technice, wykorzystującej kilka warstw papieru o różnej gramaturze, uzyskujemy wyjątkowy wizualny efekt, stworzony z myślą o nowoczesnych firmach i działalnościach. Tego typu wizytówka klejona jest bez użycia kleju, co umożliwia zachowanie odpowiedniej sztywności papieru. Materiał poligraficzny, w postaci wizytówki multiloft składa się zwykle z: 

  • warstwy spodniej oraz wierzchniej, wykonanych z ozdobnego białego papieru o odpowiedniej gramaturze,
  • oraz warstwy środkowej (wewnętrznej) z papieru barwionego.  

 

Niepowlekany papier nakładany warstwami można dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb, tworząc unikatowe zestawienia kolorystyczne, które wpłyną na jakość prezentacji usług, stając się znakiem rozpoznawczym firmy. 

 

Wizytówka multiloft – kiedy jest dobrym rozwiązaniem?

 

Wizytówka przygotowana w technologii multiloft przyda się w momencie, gdy zależy nam na odróżnieniu swojego merchu na tle innych. Tego typu rozwiązanie pomaga kształtować pozytywny obraz firmy w oczach klientów, odznaczając się wysoką trwałością wykonania oraz oryginalnym designem, informującym potencjalnych zainteresowanych o wysokiej jakości świadczonych przez firmę usług. Uniwersalny gadżet multiloft z danymi teleadresowymi świetnie sprawdzi się również jako wizytówka osobista, podkreślając elegancki styl posiadacza. Wielowarstwowy papier można swobodnie włożyć do kieszeni spodni garniturowych czy marynarki, bez obawy o jego zniszczenie. 

 

Praktyczne wizytówki w drukarni online 

 

Grubsze od tradycyjnych wizytówek, akcesoria multiloft przyciągają uwagę, jednocześnie umożliwiając szybki i bezproblemowy kontakt. Projekt tego typu gadżetu uwzględnia wszelkie aspekty związane z doborem odpowiedniego formatu, czcionki czy dodatkowych elementów jak np. firmowe logo. Warto zadbać o to, by stylistyka naszej wizytówki była spójna i odpowiednio współgrała z tym, czego dotyczy nasza działalność. Po zaakceptowaniu, wizytówka przekazywana jest do wydruku w jak najszybszym tempie, w zależności od przewidywanego nakładu. 

 

Decydując się na nowoczesny wydruk w technologii multiloft, bez klejenia na mokro, stawiasz na solidne rozwiązanie, 3 razy grubsze w stosunku do tradycyjnych kartoników. Charakteryzujący się odpowiednio wysoką gramaturą papier, prezentujący odpowiednio zaprojektowaną treść, przypadnie do gustu klientom, którzy cenią sobie kreatywność oraz dbałość o szczegóły.